Eesti Blogiauhinnad 2018

Eesti Blogiauhinnad tulevad ka sellel aastal ja mul on sellega seoses väga segased tunded. See, et saab juba registreerida tuli nii äkki. Ükspäev lõin FB lahti ja kohe esimese asjana oli ees, et registreerimine on alanud. Eelnevatel aastatel on sellest minu arust varem ka juttu olnud ja sai seda nagu oodatud, aga nüüd tuli nagu välk selgest taevast. Või olen ma lihtsalt nii vähe sotsiaalmeedias, et need uudised on minust mööda läinud.

Esimene emotsioon oli, et nojah tore. Järgmiseks mõtlesin, et huvitavalt külm emotsioon oli see esimene. Siis jäin mõtesse, et kui ma registreeriks siis mis kategoorias? Ilmselgelt on peale Uku sündi blogis rohkem beebi teemasi olnud, samas jõuan ma siia blogisse aina vähem ja vähem, kuigi märkmikus on 2 lehekülge postituse ideid üles kirjutatud. aga lihtsalt pole aega. Praegu ka ootan, et Klaudia magama jääks, et saaks ise ka voodisse minna ja otsustasin siis ruttu mõned mõtted kirja panna.

Olen viimased 2 aastat EBA-l  ka kohal käinud, esimesel aastal olin värske rase (umbes nädal enne pidu sain rasedusest teada) ja eelmine aasta imetasin, nii et peod on olnud minu jaoks lühikesed ja vaiksed. Mõlema aasta puhul oli asju mis meeldisid ja ka neid mis natuke häirisid. Edasi mõtlesingi, et kui ma ei kandideeri, et kas siis kohale ikka läheksin? Auhindu ma nagunii ei saa ja meeletut häälte nurumist ma ka teinud ei ole ja ei plaani ka. Jah olen jaganud nii blogi kui ka isklikul fb lehel, et osalen ja kes mu blogi loevad võivad minu poolt hääletada. Mõnede sõbrannade käest olen ka uurinud kas nad hääletasid, et olla kindel, et vähemalt 2-3 häält saan. Lisaks ei kasutanud ma eelmisel aastal võimalust erinevatelt IP aadressidelt 5 korda ise enda poolt hääletada või teistele peale käia, et nad seda mitu korda teeks. Minu soov oligi reaalselt teada saada palju minu blogi loetakase ja paljud peavad mind antud kategoorias hääle vääriliseks. Kuna ma olin eluliste blogide kategoorias, siis olin saadud häälte üle väga väga õnnelik, sest samas kategoorias on ikka väga kõvad ja tuntud blogijad

Samas on EBA minu jaoks olnud piisav põhjus enda üles löömiseks. Tunnistan täiesti ausalt, et viimase 2 aasta jooksul olen käinud meikari juures täpselt 2 korda ja mõlemad on olnud enne EBA-le minekut. Eelmine aasta sai lausa uus kleit selleks puhuks ostetud. Iga naine tunneb ennast ju imeliselt kui näeb vahelduseks väga hea välja.

Novot nii ma siis olengi siin kahevahel, kas üldse registreerida oma pisike blogi või mitte ja kas minna kohale või oodata blogipostitusi selle ürituse kohta. Õnneks on mul paar kuud aega mõelda ja ilmselt teengi lõpliku otsuse hoopis kevadel, kui päike väljas ja energiat rohkem.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s